Deputat Xankəndidə ofisini açacaq? - FOTO
Deputat Xankəndidə ofisini açacaq? - FOTO"Xankəndidə deputat ofisi xankəndlilər oraya qayıdanda fəaliyyətə başlayacaq".
Deputat Xankəndidə ofisini açacaq? - FOTO"Xankəndinin millət vəkili kimi deyə bilərəm ki, bütün keçmiş məcburi köçkünlər, evindən, torpağından qovulmuş azərbaycanlılar kimi biz də öz doğma şəhərimizə qayıdacağımız günü səbirsizliklə gözləyirik. Böyük Qayıdış dövlət proqramı mövcuddur və bu proqram çərçivəsində hər bir azərbaycanlı doğma torpaqlarına qayıdacaq. Biz proqramın həyata keçirilməsini diqqətlə izləməli, bununla bağlı öz planlarımızı qurmalı, addımlarımızı atmalıyıq.
Deputat Xankəndidə ofisini açacaq? - FOTOQeyd edək ki, 2023-cü il 19-20 sentyabr tarixlərində Azərbaycan ordusu tərəfindən həyata keçirilən antiterror tədbirləri nəticəsində Xankəndi şəhəri separatçılardan təmizlənib və şəhərdə Azərbaycan bayrağı dalğalandırılıb. Artıq bundan sonra bir sıra tədbirlərin, o cümlədən Zəfər Günü ilə əlaqədar hərbi paradın Xankəndidə keçirilməsi baş tutub.