Dekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - Video
Dekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - VideoFövqəladə Hallar Nazirliyinin qüvvələri tərəfindən 26 dekabr 2023-cü il tarixində İmişli rayonu, Qaragüvəndikli kəndində, Boztəpə kanalında batması ehtimal olunan 2013-cü il təvəllüdlü Xankişiyev Rasim Vasif oğlunun axtarışları davam etdirilir.
Bu barədə Sonxeber.az-a nazirlikdən məlumat verilib.
Bildirilib ki, hazırda FHN-in Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin təlimatçı-kinoloqlarla birgə xüsusi təlim görmüş itlərdən ibarət qrupu və Muğan Regional Mərkəzinin qüvvələri cəlb olunmaqla uşağın itkin düşdüyü ehtimal olunan istiqamətlər üzrə axtarış-xilasetmə tədbirləri həyata keçirilir. Əlavə məlumat veriləcək.
Dekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - VideoDekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - VideoDekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - VideoDekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - VideoDekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - VideoDekabrda itən 11 yaşlı Rasimin axtarışı davam edir - Video