Nəriman "Qarabağ"la belə vidalaşdı - Foto
ABŞ-nin "Kolambus Kru" klubuna transfer olunan Nəriman Axundzadə "Qarabağ"la vidalaşıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, Azərbaycan milli komandasının üzvü sosial şəbəkə hesabında paylaşım edib. 21 yaşlı forvard şəkillər paylaşıb və "çox sağ ol, böyük "Qarabağ"
"Qarabağ"ın qapıçısı polşalı Mateuş Koxalskinin zədəsi sağalıb. Bu barədə "Qafqazinfo"ya klubdan məlumat verilib. Belə ki, o, bu gün UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində "Nyukasl"la oyunöncəsi son məşqinə çıxacaq. Ancaq qolkiperin sabahkı oyunda meydanda olub-olmayacağ
ABŞ-nin basketbol yığmasının heyətində ikiqat Olimpiya çempionu olmuş Kris Pol karyerasını başa vurub. "Report" xəbər verir ki, təcrübəli oyunçu bu barədə sosial şəbəkə hesablarında paylaşım edib. Ötən yay "Los-Anceles Klippers"ə qayıdan basketbolçu 2025/2026 mövsümünün onun karyerasınd
İngiltərə Premyer Liqasında 26-cı turun oyunları keçirilir. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsində "Qarabağ"ın rəqibi olan "Nyukasl" səfərdə "Tottenhem"in qonağı olub. Qarşılaşma Eddi Haunun yetirmələrinin 2:1 hesablı qələbəs
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi çərçivəsində keçirilən "Qarabağ" - "Nyukasl" oyununun 22-ci dəqiqəsində zədələnərək əvəzlənən Bəhlul Mustafazadənin durumuna aydınlıq gəlib. xəbər verir ki, bu barədə klubun rəsmi səhifəsi məlumat yayıb. Tibbi müayinələrin nəticəsinə əsasən
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov futbolçusu Nəriman Axundzadənin ABŞ təmsilçisi "Kolumbus Kreu" klubuna transferindən danışıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, baş məşqçi bu barədə Misli Premyer Liqasının 19-cu turunda "Şamaxı"ya 2:1 hesabı ilə qalib gəldiklər
Azərbaycan Premyer Liqasının 19-cu turu çərçivəsində keçirilən "Şamaxı" - "Qarabağ" matçından əvvəl stadionda qeyri-adi anlar yaşanıb. Şamaxıda hökm sürən əlverişsiz hava şəraiti və yağan intensiv qar şəhər stadionunun ot örtüyünü tamamilə örtüb. Meydançanın oyun üçün uyğunsuz hald