Bir qız istəmə mərasimində gəlin namizədi qəhvə hazırlamaq üçün mətbəxə keçərkən, gələnin anası mətbəxə girərək xəbərdarlıq etdi. "Oğlumun qəhvəsinə duz qoymayın". türk mediasına istinadən xəbər verir ki, gəlin namizədi isə sakit və gülərüz cavab verdi:. "Qorxma, oğlun can çəkməz; buyur
Dostunun kartını oğurlayıb toya pul yazdıran şəxs saxlanıldı
Bakının Nəsimi rayonunda vətəndaşın bank kartından 1400 manat məbləğində pul vəsaitinin gizli şəkildə talanması ilə əlaqədar polisə şikayət daxil olub. "Teleqraf"a istinadla məlumat verir ki, polis orqanları tərəfindən həyata keçirilən əməliyyat tədbirləri nəticəsində cinayət əməlini törətməkd
Bakıda və Abşeron yarımadasında fevralın 15-də günün birinci yarısında bəzi yerlərdə arabir yağış yağacağı gözlənilir. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti məlumat yayıb. Bildirilib ki, səhər yarımadanın ayrı-ayrı yerlərində yağışın qısamüddətli intensivləşəcəyi ehtimal olunur
Zəhərli xərçəng yeyən blogger iki gün sonra həyatını itirdi - VİDEO
Filippinli yemək bloqeri Emma Amit sosial şəbəkə hesabında zəhərli olduğu bilinən bir xərçəng növünü yediyi videonu paylaşdıqdan iki gün sonra həyatını itirib. xarici mediaya istinadən xəbər verir ki, Filippində yaşayan Emma Amit izləyiciləri üçün hazırladığı məzmun zamanı həyatının ən böyük səhvin
Salyanda tanınmış xanəndə Vaqif Babayev dünyasını dəyişib. "Report"a istinadla xəbər verir ki, Vaqif Qurbanxan oğlu Babayev bu gün Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanasına kamotoz vəziyyətdə çatdırılıb. Həkimlərin səyinə baxmayaraq, onun həyatını xilas etmək mümkün olmayıb. Qeyd edək ki, Vaqif Babaye
Kürdəmirdə kanalda meyit tapılması ilə bağlı araşdırma aparılır
Kürdəmirdə su kanalından 60 yaşlı kişinin meyiti tapılıb. "Report"un Yuxarı Şirvan bürosu xəbər verir ki, hadisə rayonun Sığırlı kəndi ərazisində qeydə alınıb. Belə ki,rayonun Şilyan kənd sakini 1966-cı il təvəllüdlü Şirəliyev İxtiyar Tarıverdi oğlunun cansız bədəni su kanalından aşkarlanıb
Daha bir nəfər dəm qazının qurbanı oldu
Bakıda daha bir nəfər dəm qazından ölüb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, bədbəxt hadisə Sabunçu rayonu Bakıxanov qəsəbəsində baş verib. Ötən gecə saat 23 radələrində 199-cu il təvəllüdlü Aleksandr Valeriyeviç Bayramov yaşadığı evin hamam otağında dəm qazından zəhərlənib. Onun həyatını xilas etmə