Yanğından belə xilas edildilər - Video
Bu gün paytaxtın Səbail rayonu, Lev Tolstoy küçəsində ikimərtəbəli yaşayış binasında baş verən yanğınla bağlı mənzillərdə olan bir neçə şəxs xilas olunub. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, hadisə yerinə cəlb edilmiş polislər binadakı sakinlərin və digər şəxslərin təxliyəsində iştirak edib. Onla
17 fevralQonşuların toyuq mübahisəsinin qanlı sonu - Ahıl qadını KƏRKİ İLƏ VURUB ÖLDÜRDÜ
Sumqayıtda ahıl qadını öldürməkdə təqsirlədirilən Mikayıl Şərifovun cinayət işi üzrə məhkəmə prosesi başa çatıb. -a istinadən xəbər verir ki, Sumqayıt Ağır Cinayətlər Məhkəməsində keçirilən son prosesdə təqsirləndirilən şəxsə hökm elan olunub. Məhkəmənin qərarı ilə M.Şərifov 18 il azadlıqdan məhrum edilib
13 fevralAna və 4 övladı yanğında öldü
Rusiyanın Xabarovsk diyarında fərdi yaşayış evində baş verən yanğın beş nəfərin həyatına son qoyub. xəbər verir ki, hadisə fevralın 14-də Xabarovsk rayonunun Kukan kəndində, Novaya küçəsində qeydə alınıb. Regional prokurorluğun məlumatına görə, yanğın nəticəsində bir qadın və onun dörd uşağı ölüb. Həla
14 fevralBakıda sayğac oğrusu TUTULDU
Paytaxtın Nəsimi rayonu ərazisində vətəndaşlardan biri ona məxsus mağazadan oğurluq edilməsi barədə polisə müraciət edib. xəbər verir ki, Nəsimi rayon Polis İdarəsinin 20-ci Polis Şöbəsinin əməkdaşlarının keçirdikləri tədbirlərlə əməli törətməkdə şübhəli bilinən 58 yaşlı İ.Səfərli müəyyən olunaraq saxlanılıb
14 fevralYarışmada iştirakçı ilk sualda kömək haqqından istifadə etdi - VİDEO
"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında bir iştirakçının ilk sualda kömək haqqından istifadə etməsi studiyada təəccüb doğurub. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, iştirakçıya ilk olaraq "Türkiyədə universitetə qəbul imtahanlarına girənlər imtahan zamanı hansını istifadə edə bilər?"
13 fevralGəncədə tələbə qızlar dəm qazından zəhərləndilər
Gəncədə zəhərlənmə hadisəsi baş verib. APA-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhər ərazisində qeydə alınıb. Belə ki, 2006-cı il təvəllüdlü F.Həsənova, 2006-cı il təvəllüdü İ.Mollayeva və 2005-ci il təvəllüdlü N.Musayeva zəhərlənmə diaqnozu ilə xəstəxanaya yerləşdiriliblər. Dərhal onlara yardım edilib
16 fevralDoqquz uşaq anası iki körpəsinin cəsədini soyuducuda gizlətdi
Fransanın Yuxarı Sona departamentində doqquz uşaq anası olan 50 yaşlı qadın iki körpənin qətlində şübhəli bilinərək həbs edilib. yerli mediaya istinadla bildirir ki, yeni doğulmuş körpələrin cəsədləri şübhəlinin Ayviller-e-Liomont kommunasındakı evində soyuducuda aşkar edilib. Qadının qəfil yoxa çıxmas