14 il əvvəl təhsilinə dəstək olmuşdu: Ufuk Özkanı duyğulandıran an
14 il əvvəl təhsilinə dəstək olmuşdu: Ufuk Özkanı duyğulandıran anUfuk Özkan 2014-cü ildə təhsilinə dəstək verdiyi Mahirin 12 il sonra orqan köçürülməsi prosesində vəzifə aldığını öyrənəndə yaşadığı təəccübü paylaşdı.
Sonxeber.az türk mediasına istinadən xəbər verir ki, Özkan sosial mediada duyğularını belə ifadə etdi:
"2013-cü ildə etdiyimiz kiçik bir yaxşılıq dəyərini göstərdi. Mahir hələ tələbə idi. Vaxt keçdi… Dünya çox kiçikdir. Yaxşılıq etmək üçün "yaxşılıq edəcəm, cavabını alacağam" deməyəcəksən. 12 il keçdi və sonra görürsən ki, o uşaq orqan köçürmələrinin başında duran direktor olur. Zamanında ona ayaqqabı almışıq, bir-iki şey almışıq. Bəzi şeylər isə sözlə ifadə olunmur".
Özkanın bu açıqlaması izləyicilər tərəfindən həm duyğusal, həm də ilhamverici bir hekayə kimi qarşılandı.
Uzun müddət qaraciyər çatışmazlığı ilə mübarizə aparan aktyor Ufuk Özkan 11 saat davam edən çətin bir əməliyyat keçirdi. Əməliyyat uğurla tamamlandı və aktyorun vəziyyətinin yaxşı olduğu bildirildi.
Şou-biznes   Baxılıb: 589   Tarix: 18 fevral 2026
Türkan Vəlizadəyə AĞIR İTKİ: "Korona çıxaranın Allah bəlasını versin"
Tanınmış müğənni Türkan Vəlizadənin babası rəhmətə gedib. xəbər verir ki, müğənni babasının "OVID-19"-dan rəhmətə getdiyini bildirib. "Baba Allah sənə rəhmət eləsin. Allah korona çıxaranın bəlasını versin. Sağlam kişi getdi, canımız yandı"
Səməd Səmədova başdaşı qoymağa ailəsinin imkanı çatmır?
"Səməd Səmədov 40 ildi toylara gedirdi, onun imkanına nə gəlib. Bunu Qaynarinfo-ya açıqlamasında müğənni Manaf Ağayev mərhum Xalq artisti Səməd Səmədovun məzar daşının olmaması ilə bağlı videogörüntüdən danışarkən deyib. Sənətçi hesab edir ki, həmkarının məzar daşının qoyulmamasının madiyyatla he
Bu Əməkdar artisti TANIDINIZ? - 37 il əvvəl...
Əməkdar artist Sevda Ələkbərzadə sosial şəbəkədə uşaqlıq fotosunu paylaşıb. -ın məlumatına görə, müğənni paylaşımına "Birinci sinifə gedəcəkdim deyə anam uzun saçlarımı bu formada kəsdirdi. 1994-cü il", - şərhini qeyd edib. İfaçının 37 il öncə çəkilmiş şəkli maraqla qarşılanıb
"Laçınım" mahnısıyla bağlı qalmaqal: Sənət çevrəsini təlatümə gətirəcək faktlar ilk dəfə
"Laçınım" mahnısı yaranan gündən onun ətrafında gəzən qalmaqal bitmək bilmir. Mərhum sənətkar Məhəbbət Kazımov dünyasını dəyişəndən sonra mahnının müəllifləri kimi bəstəkarlarının sayı çoxalmaqdadır. Uzun illər Məhəbbət Kazımovla səhnə bölüşən müğənni Könül Kərimova da "Laçınım"ı
Xalq artistinin oğlu universitetə qəbul oldu - FOTO
Xalq artisti Mənsum İbrahimovun oğlu İbrahim universitetə daxil olub. Axşam.az-a istinadən xəbər verir ki, bu haqda xanəndə özü məlumat yayıb. Sənətçi övladının ingilis dilində təhsil alacağını bildirib:. "Oğlum İbrahim Qərbi Kaspi Universitetinin tarix fakültəsinə qəbul oldu. İbrahimin timsalınd
Flora Kərimova küçədə mahnı oxudu – VİDEO
Xalq artisti Flora Kərimova küçədə mahnı oxuyub. Belə ki, xalq artisti küçə ilə gedərkən musiqi səsi eşidib və musiqi səsi gələn tərəfə yönəlib. O, küçədə gitara çalıb mahnı oxuyan gənclərlə birgə duet oxuyub. Bununla bağlı görüntülər sosial şəbəkələrdə yayılıb. Həmin görüntüləri təqdim edirik:
Murad Dadaşov inanılmaz dərəcədə ARIQLADI - FOTO
Xalq artisti. Xəzər TV-nin prezidenti Murad Dadaşovdan xəbər var. -a istinadən xəbər verir ki, sosial şəbəkələrdə Murad Dadaşovun yeni fotosu yayılıb. Fotodan Muradın inanılmaz dərəcədə arıqlaması diqqət çəkib. lakin izləyiciləri onun əvvəlki görünüşün daha çox yaraşdığını qeyd edib. Həmin fotonu təqdi