"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilibNaxçıvan şəhərindəki Heydər Əliyev Sarayında "Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib.
"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib"Veysəloğlu"nun sponsorluğu ilə ərsəyə gələn "Naxçıvan Maarifi" sənədli-bədii filminin təqdimatı keçirilib