Maşınını qızıl qarşılığında satışa çıxardı
Zonguldakın Devrek rayonunda ticarətlə məşğul olan Ferdi Tığ 2012-ci il model maşınını nağd pul əvəzinə 50 qram qızıl qarşılığında satışa çıxardı. Sosial mediada etdiyi paylaşım qısa müddətdə diqqət çəkdi. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, Ferdi Tığ bildirdi ki, son dövrlərdə qızılın gündəmd
Gecə saatlarında qapısında gördüyü mənzərə şok etdi - VİDEO
İngiltərədə gecə saatlarında bir qaçaq olduğu iddia edilən şəxs bir evin qapısının şüşəsinə gözlərini yaxınlaşdıraraq uzun müddət içəriyə baxıb. xarici mediaya istinadən xəbər verir ki, o anlar evdə olan sakinlər tərəfindən video ilə qeydə alınıb və narahatlıqla polisə xəbər verilib. Polis hadisə yerin
72 yaşlı kişi avtobusda öldü
Bakıda 72 yaşlı kişi avtobusda ölüb. Ölkə.az-ın məlumatına görə, hadisə paytaxtın Binəqədi rayonunda baş verib. Məlumata görə, 65 saylı xətt avtobusunda 1954-cü il təvəllüdlü İzzət İsgəndərov ürək çatışmazlığından ölüb. Faktla bağlı araşdırma aparılır.(APA)
Keçmiş həyat yoldaşının evlənəcəyini öyrənən şəxs faciəyə səbəb oldu
Aksaray şəhərində baş verən qanlı hadisənin təfərrüatları məlum olub. İddiaya görə, keçmiş həyat yoldaşının yenidən ailə quracağını öyrənən Tolga Kuş faciəyə səbəb oldu. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, məlumata əsasən, hadisə iki azyaşlı uşağın gözü qarşısında baş verib. Şübhəli şəxs əvvəlc
Qadının mədəsindən iki körpə böyüklüyündə şiş çıxarıldı - VİDEO
Qazaxıstanlı 36 yaşlı, 6 uşağın anası Gülzat Yermekbayeva bir neçə ay əvvəl mədəsində sərtlik hiss edərək xəstəxanaya müraciət edib. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, dərman müalicəsindən nəticə ala bilmədiyi üçün, həkimlər əməliyyata qərar veriblər. Əməliyyatdan sonra sağlamlığına qovuşan Gülza
"Fidan" adlı şəxs qanunsuz tibbi fəaliyyət göstərir? - Video
Verilən rəsmi sorğuya cavab verilməyib. Gültəkin xanım tərəfindən rəhbərlik etdiyi obyektin daxilində "Fidan" adlı şəxsin qanunsuz tibbi fəaliyyət göstərməsi faktı ifşa edilib. Lakin, bu yetərli deyil - iaşə obyekti sahibi yalnız insan həyatını riskə atan bu qanunsuz fəaliyyətə şərait yaratmaql
Məlhəm Hospitalından pasiyentin şikayəti: Analizi məhv etdilər…
"Məlhəm Hospital"ilə bağlı növbəti şikayət gündəmə gəlib. -a istinadən xəbər verir ki, İlkin Mustafayev adlı Facebook istifadəçisi öz hesabında klinika ilə bağlı narazılığını əks etdirən paylaşım edib. O bildirib ki, analizlərin düzgün aparılmadığını və əlavə ödəniş tələb olunub. Onun sözlərin
Fevralın 21-22-də Bakıda və Abşeron yarımadasında, eyni zamanda, bəzi bölgələrdə gözlənilən küləkli hava şəraiti ilə bağlı sarı xəbərdarlıq verilib. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti məlumat yayıb. Bildirilib ki, Bakıda və Abşeron yarımadasında, Kəlbəcər, Zəngilan, Daşkəsən