Bəhlul Mustafazadədən "Qarabağ"a pis xəbər: 3 ay...
UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsi çərçivəsində keçirilən "Qarabağ" - "Nyukasl" oyununun 22-ci dəqiqəsində zədələnərək əvəzlənən Bəhlul Mustafazadənin durumuna aydınlıq gəlib.
Sonxeber.az xəbər verir ki, bu barədə klubun rəsmi səhifəsi məlumat yayıb.
Tibbi müayinələrin nəticəsinə əsasən, Bəhlul Mustafazadənin sol budunun adduktor əzələlərində və qasıq nahiyəsində zədə müəyyən edilib.
Hazırda tibbi heyət tərəfindən cərrahi müdaxilənin mümkünlüyü qiymətləndirilir. Futbolçunun məşq prosesinə qayıdış müddəti bərpa mərhələsinin gedişinə uyğun olaraq fərdi şəkildə müəyyənləşdiriləcək.
İlkin tibbi rəyə əsasən, reabilitasiya dövrünün təxminən 10-12 həftə davam edəcəyi gözlənilir.
İdman Baxılıb: 487 Tarix: 19 fevral 2026
18 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası Beynəlxalq İnkişaf Turnirində bu gün ilk oyuna çıxıb. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, B qrupunda yer alan millimiz Rusiyanın müvafiq yaş qrupundan ibarət komandası ilə qarşılaşıb. Belarusun paytaxtı Minskdə yerləşən yerli futbol federasiyasını
19 fevral"Qarabağ"a 4 qol vuran futbolçu üçün 95 milyon istəyirlər
"Nyukasl"ın futbolçusu Antoni Qordon Premyer Liqada klubunu dəyişə bilər. "Qafqazinfo" xəbər verir ki, bu barədə "CaughtOffside" məlumat yayıb. "Liverpul", "Mançester Siti" və "Arsenal" ingiltərəli vingeri transfer etmək istəyir. Klubu 24 yaşl
19 fevralFaiq Qarayev Qurban Qurbanovdan danışdı - "Kişi udar da, uduzar da"