Bakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİB
Bakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBFövqəladə Hallar Nazirliyinin (FHN) Dövlət Yanğından Mühafizə Xidməti tərəfindən həyata keçirilmiş zəruri və təxirəsalınmaz tədbirlər sayəsində Bakı şəhəri, Binəqədi rayonu, Ziya Bünyadov prospektində yerləşən inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb.
Bakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİBBakıda inşaat materialları bazarındakı yanğın məhdudlaşdırılıb - YENİLƏNİB