Bədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTO
Bədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOİyulun 2-də İsmayıllı rayonunda yaşayan ailə dəhşətli hadisə ilə üzləşib.
Bədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTOBədəni yanan azyaşlının atası: "Uşaqlar bayramda Şaxta babanın onlara hədiyyə gətirməsini gözləyirlər" - FOTO