Şuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO
Şuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOOtuz ildən sonra ilk dəfə Qarabağda prezident seçkisinin keçirilməsi və İlham Əliyevin inamlı qələbəsi münasibətilə Şuşa şəhərində avtomobillərin yürüşü və atəşfəşanlıq olub. Atəşfəşanlıq Qarabağın, qədim Şuşanın səmasını al-əlvan rənglərə boyayıb.
Şuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEOŞuşada İlham Əliyevin seçkidə qələbəsi münasibətilə atəşfəşanlıq - YENİLƏNİB + FOTO/VİDEO