Balaca Həzrətin maraqlı arzusu: "İlham babanı görmək istəyirəm" - VİDEO
Balaca Həzrətin maraqlı arzusu: "İlham babanı görmək istəyirəm" - VİDEOSecki günü anasının çəkdiyi həvəskar kadrların sosial şəbəkələrdə yayılmasından sonra hamı balaca Həzrətdən danışmağa başlayıb. Səs vermək istəyən az yaşlının gözyaşları ilə dilə gətdiyi arzu maraqla qarşılanıb.
Sonxeber.az xəbər verir ki, balaca Həzrət öz arzularını "ARB Xəbər" ilə bölüşüb. 5 yaşlı Həzrətin ailəsi Vətən müharibəsi dövründə Tovuzda yaşayıb. Valideynləri deyir ki, rayon ərazisinə atılan düşmən artilleriyasının səsindən o vaxt iki yaşı olan uşağın nitqində bir müddət
qüsur müşahidə edilib.
Balaca olmasına baxmayaraq, Ali Baş Komandanın çıxışlarını izləyən Həzrət prezidenti görmək istəyinə düşüb:
"Mən ağlayırdım. İlham babanı görmək istəyirdim. Atam seçkiyə gedirdi, məni aparmadı. Nələt etdim, ağladım. Nənəm dedi ki, o, Xankəndindədir. Mən İlham babaya səs verəcəkdim. Mən onunla danışacam, öpəcəm və qucaqlayacam. Deyəcəm ki, sizi televizorda görmüşəm amma belə görməmişəm".
Ətraflı "ARB Xəbərin süjetində: