Ötən ay Hərbi Prokurorluqda qeydə alınmış cinayətlərin 100 faizinin üstü açılıb
Ötən ay Hərbi Prokurorluqda qeydə alınmış cinayətlərin 100 faizinin üstü açılıbÜmummilli Lider Heydər Əliyevin mükəmməl siyasətini müasir müstəvidə davam etdirən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Müzəffər Ali Baş Komandan cənab İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə ölkəmizin hərtərəfli uğurları davamlı hal almışdır. Qazanılan uğurlara Birinci vitse-prezident Mehriban xanım Əliyevanın çoxşaxəli fəaliyyəti mühüm töhfələr verməkdədir. Ulu Öndər Heydər Əliyevin əsasını qoyduğu ordu quruculuğu prosessinin dövlət başçısı tərəfindən uğurla davam etdirilməsi Silahlı Qüvvələrin hərtərəfli qüdrətlənməsi, eləcə də nizam-intizamın və qanunçuluğun daha da möhkəmlənməsi ilə nəticələnmişdir. Bütün bunların nəticəsində digər müsbət göstəricilərlə bərabər, Silahlı Qüvvələrdə baş vermiş cinayətlərin sayı da azalmaqdadır.