Övladı olmayan meyxanaçının azyaşlı uşağa baxışları gündəm oldu - VİDEO
Tanınmış meyxanaçı Rüfət Nasosnu sosial mediada yayılan yeni görüntüləri ilə gündəmə gəlib. xəbər verir ki, kadrda sənətçinin bir azyaşlı uşağa baxış tərzi izləyicilərin diqqətini çəkib və müzakirələrə səbəb olub. Sosial şəbəkə istifadəçiləri meyxanaçının həmin anlarda duyğulanmış halını fərqli cür şər
29 oktyabr 2025İranda etirazçılar 2 şəhərdə nəzarəti ələ keçirdi - VİDEO
İranın Abdanan şəhərində xalqın nəzarəti altına keçib. Melekşahda bütün rejim qüvvələrinin xalq tərəfindən şəhərdən qovulduğu bildirilib. xarici mediaya istinadla xəbər verir ki, İranın İlam əyalətinin Abdanan şəhərində başlayan kütləvi etirazlar sürətlə bütün şəhərə yayılıb. On minlərlə insan Abdana
7 yanvarBalaəli yeni doğulan OĞLU İLƏ - VİDEO
Meyxanaçı Balaəli Maştağalı yeni dünyaya gələn oğul övladı ilə bağlı maraqlı açıqlamalar verib. xəbər verir ki, o, uzun müddətdir oğul övladı arzuladığını bildirib. Bunun səbəbini isə özü belə izah edib: uşaqlıqda futbolçu olmaq istədiyini, Tofiq Bəhramov adına stadionda 16-17 yaşına qədər futbol oynadığın
26 dekabr 2025"Ermənistan müharibə yolundan birdəfəlik imtina etməlidir" - Bəhruz Quliyev
Ermənistan və Fransa arasında 2025-ci il üçün müdafiə sahəsində əməkdaşlıq proqramı imzalanıb. Bu barədə Ermənistan Müdafiə Nazirliyinin mətbuat xidməti məlumat yayıb. Bildirilib ki, dekabrın 10-da Ermənistan-Fransa strateji müdafiə əməkdaşlığı üzrə məsləhətləşmələr keçirilib. Məsləhətləşmələr zaman
11 dekabr 2024Polis əməkdaşı həmkarına xərçəng xəstəsi olduğunu deyib özünü vurdu
Sakaryanın Erenler rayonunda polis əməkdaşı həmkarına 4-cü mərhələ xərçəng xəstəsi olduğunu bildirdikdən sonra xidməti silahı ilə özünü vurub. türk mediasına istinadən xəbər verir ki, hadisə zamanı ağır yaralanan polis əməkdaşı əraziyə çağırılan təcili tibbi yardım briqadası tərəfindən xəstəxanaya çatdırılıb