Polisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTO
Polisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOAğdaş Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşları tərəfindən keçirilən əməliyyat zamanı xarici ölkə vətəndaşı tərəfindən pul müqabilində narkokuryerliyə cəlb olunan və onun qaçaqmalçılıq yolu ilə ölkəyə göndərdiyi narkotik vasitələri, eləcə də odlu silah-sursatı respublikanın müxtəlif bölgələrinə çatdırılmasını təmin edən şəxs saxlanılıb.
Polisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOPolisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOPolisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOPolisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOPolisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOPolisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTOPolisdən ƏMƏLİYYAT: Silahlı narkotacir və qoyun oğrusu tutuldu - FOTO