Əhməd 3-4 nəfərlə Ramini yaşıllıq yerə aparıb 38-39 bıçaq zərbəsi vurub - VİDEO
Əhməd 3-4 nəfərlə Ramini yaşıllıq yerə aparıb 38-39 bıçaq zərbəsi vurub - VİDEOBakıda ailəsinin 5 üzvünü baltalayaraq öldürməkdə şübhəli bilinən 25 yaşlı Əhməd Əhmədovla bağlı bəzi təfərrüatlar məlum olub.
Sonxeber.az.az xəbər verir ki, Space televiziyasında yayımlanan Amil Xəlilin müəllifi olduğu "Gəl,Danış" verilişinə zəng edən və Əhməd Əhmədovun 18 bıçaq zərbəsi vuraraq ağır yaraladığı Ramin Cəfərovun bibisi Nəzakət xanım bildirib ki, o uşağın ailəsini hamı azdan-çoxdan tanıyır:
"Raminlə Əhməd sinif yoldaşı olublar. Əhməd 3-4 nəfər adamla Ramini məktəbdən aşağı hissədə yerləşən yaşıllıq yerə aparıb 38-39 bıçaq zərbəsi vurub. Bu hadisədən sonra ailəsi Əhməd cəza almasın deyə "dəlilik kağızı" aldılar. Əhməd dəli deyil, normal uşaq olub. Ramin peşəkar idmançı olub. Əhməd həmişə onu qısqanıb. Yarışa bır gün qabaq Əhməd Ramini bıçaqladı. Bu hadisədən sonra Əhmədin ailəsi bizə gəlmişdi. Ailə gəlib, Əhmədi müdafiə etdi. Onların əli hər yerə çatır deyə biz heç nə edə bilmədik. Ramin uzun müddət xəstəxanada yatıb. Əgər qardaşım oğlu vaxtında xəstəxanaya çatdırılmasaydı öləcəkdir".